Jablečný mošt s dužninou

Jablečný mošt s dužninou je vyroben stejně jako mošt jablečný, pouze s tím rozdílem, že je zde ponechána dřeňová složka daného ovoce.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml, 5 litrů.Jablečný mošt Golden Delicious

Vylisovaná šťáva z nejznámější odrůdy jablek s lahodnou chutí.

Vyrábí se v balení 1 litr.
Hruškový mošt

Hruška lisovaná je čistá přírodní šťáva získaná z hrušek vypěstovaných na okraji CHKO Český ráj. Chuť i aroma jednotlivých šarží se lehce liší podle skladby odrůd a stupně konzumní zralosti. Právě to je dokladem čistě přírodního původu.

Vyrábí se v balení 1 litr

Hruška = 100% hrušková šťáva

Hrušková šťáva vyrobená z koncentrátu jako náhrada za Hruškový mošt.

Vyrábí se v balení 1 litr.
Hruškový mošt s dužninou

Hruškový mošt s dužninou je vyroben stejně jako Hruška lisovaná, pouze s tím rozdílem, že je zde ponechána dřeňová složka daného ovoce.

Vyrábí se v balení 1 litr.Vinný mošt bílý

Vinné hrozny z vhodných odrůd jsou sklízeny na vinicích České republiky a jsou zpracovány bez chemických konzervantů tak, aby byly zachovány všechny blahodárné vlastnosti tohoto ovoce.

Vyrábí se v balení 1 litr.


Vinný mošt červený

Vinné hrozny červeného vína jsou sklízeny na vinicích České republiky a jsou zpracovány bez chemických konzervantů tak, aby byly zachovány všechny blahodárné vlastnosti tohoto ovoce.

Vyrábí se v balení 1 litr.100% Ovocné Šťávy


Jablko s hruškou

Tento nepřislazovaný, lahodný ovocný nápoj je vyroben z koncentrátu. Překvapí jemnou vyváženou chutí. Obsahuje všechny výživné látky jako ovocná lisovaná šťáva. Jemná chuť hrušek je vhodně doplněna výraznou chutí jablek v poměru 1:1.

Vyrábí se v balení 1 litr.

Jablko s jahodou

Tato 100% ovocná šťáva výborně doplňuje sortiment sladkých a lákavých výrobků naší Moštovny. Vůně jahod se dobře doplňuje s jablíčky z naší krásné vlasti.
Tento výrobek obsadil první místo v soutěži Regionálních výrobků a získává si stále více nových zákazníků.

Vyrábí se v balení 1 litr.
Jablko s višní

Pro všechny, kteří si oblíbili náš výrobek "Višeň-nápoj", ale i pro všechny naše ostatní příznivce jsme připravili nový výrobek "Jablko s višní". Tento výrobek je překvapí svou výraznou vůní zralých višní a lehkou osvěžující kyselostí. Přesto, že tento výrobek není doslazován stane se díky kvalitní jablečné šťávě jedním z nejoblíbenějších šťáv naší produkce.

Vyrábí se v balení 1 litr.
Mandarinka

100% šťáva z kvalitního mandarinkového koncentrátu.
Je vyrobena bez přídavku cukru, aby se tak mohla plně rozvinout jeho osvěžující chuť a vůně. V zimě dodá našemu tělu tolik potřebné vitamíny a připomene nám slunné dny a v létě , s kouskem ledu poskytne osvěžující chvilky, které nám jistě dodají energii a navodí příjemný pocit.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml.

100% Ovocno-zeleninové šťávy


Jablko s červenou řepou

Novinka v našem sortimentu, vyrobená z jemné červené řepy a doplněná jablečnou šťávou.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml.Jablko s mrkví (s dužninou)

Vyrábí se ve složení 60% jablka a 40% mrkvové šťávy vylisované z čerstvých surovin českého původu bez chemické konzervace a bez přídavku cukru či jiného sladidla. Chuť tohoto nápoje je překvapivě lahodná s mnohem širší paletou vitamínů, než mají jednodruhové nápoje. Významný je i betakarotén, který je v tomto nápoji rovněž bohatě obsažen.

Vyrábí se v balení 1 litr.
Ovocno-bylinné nápoje


Jablko s mátou

Řadu ovocných šťáv jsme doplnili o Ovocno-bylinné výrobky a jedním z nich je Jablko s mátou.
Každý, kdo ochutná tento výrobek je překvapen jeho vůní a chutí, která ještě dlouho zůstává v ústech. Máta v jablečné šťávě dodává svěžest a přináší nám vzpomínky na léto strávené se skleničkou Mojita v ruce.

Vyrábí se v balení 1 litr.
Jablko se zázvorem

Další z řady Ovocno-bylinných 100% šťáv osloví hlavně ty, kteří milují chuť a vůni zázvoru. Je to mírně nažloutlý nápoj, který osvěží a zároveň pohladí náš mlsný jazýček.

Vyrábí se v balení 1 litr.


Jablko s černým bezem

Výluh z květu černého bezu (5%), který je sbírán v ekologických oblastech naší vlasti je doplněn (95%) a jablečné šťávy. Na tento výrobek čekali ti zákazníci, kteří se věnují zdravé výživě, ale obdivují ho i ti, kteří chtějí ochutnat něco nového a poctivého.

Vyrábí se v balení 1 litr.


NEKTARYPomeranč - jablko

Je ovocný nápoj vyrobený z pomerančového a jablečného koncentrátu v poměru 72:28. Chuť je velmi vyvážená a příjemná, oproti jedno-druhovým pomerančovým nápojům jemnější.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml.


Jahoda

Je to ovocný nápoj vyrobený opět ze zahuštěné šťávy, získané z čerstvých jahod. Ovocný podíl tvoří 40%. Chuť je velmi příjemná s výraznou vůní po zralých jahodách.
Je zvláště oblíben mezi mladou generací a dětmi.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml.

Meruňka

Novinka 2013 - chuťově výrazný nápoj známé přírodní chuti. Zakuste osvěžení tímto dalším naším produktem, určitě Vás nezklame.

Vyrábí se v balení 1 litr.Modrý portugal s višní

Svěžest tohoto nektaru osloví jistě příznivce vinných moštů. Přídavek višně dává tomuto výrobku punc výjimečnosti.
Tento výrobek vznikl vymačkáním vinných hroznů odrůdy Modrý portugal a přídavkem nápoje s višní.

Vyrábí se v balení 1 litr.


NÁPOJEČerný rybíz

Ovocný nápoj z černého rybízu je vyráběn pouze z ovocného koncentrátu, získaného zahuštěním vylisované šťávy z černého rybízu. Ovocný podíl v tomto nápoji je 20%. Přesto je nápoj příjemně aromatický s výraznou, ale velmi příjemnou chutí černého rybízu. Spolu s jablečným moštem a višňovým nápojem patří k nejoblíbenějším a nejvíce prodávaným výrobkům z našeho sortimentu.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml, 5 litrů.Malina

Novinka roku 2010 v našem výrobním sortimentu. Nápoj jemné, ale výrazné chuti.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml, 5 litrů.Švestka

Švestkový ovocný nápoj najdete na našem trhu jen zřídka. Je vyráběn z kvalitního koncentrátu. Vyvážená chuť si jistě získá své příznivce. Tento lahodný, aromatický nápoj příjemně osvěží, ale i posílí Váš organismus. Švestky obsahují širokou škálu výživově cenných látek s příznivým účinkem na naše zdraví. Švestka působí též preventivně proti rakovině tlustého střeva.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml, 5 litrů.Višeň

Vyroben lisováním z čerstvých višní. Nejde o 100% šťávu, neboť přímo vylisovaná šťáva má příliš výraznou chuť. Při výrobě je nutno ji ředit vodou a nápoj je pak doslazován cukrem. Višeň lisovaná je sezónní záležitost.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml, 5 litrů.


Klikva

Novinka 2013 - chuťově výrazný nápoj jemné přírodní chuti. Zkuste nápoj s klikvou, která má i léčivé účinky.

Vyrábí se v balení 1 litr, 250 ml.BIO MOŠTY


V současné době se naše nabídka bio výrobků omezuje pouze na 4 výrobky, vyráběné ze dvou druhů ovoce – jablek a hrušek.
Ovocné bio mošty jsou vyráběny šetrným způsobem lisováním z čerstvého ovoce vypěstovaného českými pěstiteli, kteří podléhají pravidelné kontrole a mají osvědčení, potřebné k pěstování ovoce v kvalitě bio. Jedná se vždy o 100% šťávu nijak nedoslazovanou a bez chemické konzervace.
Konzervovány jsou pouze pasterací.

Všechny 4 druhy jsou vyráběny stejným způsobem, jako mošty z běžného ovoce. Rozdíl je pouze v použité surovině. Vzhledem k tomu, že se BIO výrobky vyrábějí pouze z čerstvého ovoce v období jejich sklizně a navíc jejich zdroje jsou prozatím omezené, může se stát, že v případě jejich většího odbytu skladové zásoby dojdou. Je tedy nutné je alespoň částečně považovat za výrobky sezónní.

Jablečný mošt BIOVyrábí se v balení 1 litr.
Jablečný mošt BIO s dužninouVyrábí se v balení 1 litr.
Hruškový mošt BIOVyrábí se v balení 1 litr.
Hruškový mošt BIO s dužninouVyrábí se v balení 1 litr.